Barskåp
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, tidigt 1960 -tal, Abra möbler, Taberg, fanér i riopalisander, flaskställ, belysning samt spegel, nyckel finns, höjd ca 85 samt 45x73 cm
CITES-intyg medföljer
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
754999
2020-04-03