Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BARSKÅP, tidigt 1960 -tal, Abra möbler, Taberg, fanér i riopalisander, flaskställ, belysning samt spegel, nyckel finns, höjd ca 85 samt 45x73 cm

CITES-intyg medföljer

Zustandsbeschreibung

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

754999

2020-04-03