Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUFFÉ, 1930/40-tal, två skåpsdörrar varav en med hyllplan, skurna reliefer/ornament, betsad björk, höjd ca 82 samt 150x50 cm
Bruksslitage, fuktring, slitage på skivan, blekt
755005
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här