Serveringsskåp björk
2020-04-03
755006
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSSKÅP, 1930/40-tal, björk, två skåpsdörrar men genomgående hyllplan bakom, två lådor nedtill, höjd ca 136, 133x50 cm
Bruksslitage, smärre fläckar/repor, nyckel med skada, ornament med sprickor