Serveringsskåp björk

Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk
Serveringsskåp björk

Klubbat för:

6 400 SEK

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1930/40-tal, björk, två skåpsdörrar men genomgående hyllplan bakom, två lådor nedtill, höjd ca 136, 133x50 cm

Bruksslitage, smärre fläckar/repor, nyckel med skada, ornament med sprickor

755006

2020-04-03