Serveringsskåp björk
Klubbat för:
6 400 SEK
2 000 SEK
SERVERINGSSKÅP, 1930/40-tal, björk, två skåpsdörrar men genomgående hyllplan bakom, två lådor nedtill, höjd ca 136, 133x50 cm
Bruksslitage, smärre fläckar/repor, nyckel med skada, ornament med sprickor
755006
2020-04-03