Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR (2) 1 par, i silver, C F Carlman, 1900-talets mitt, höjd ca 17,5 cm
Zustandsbeschreibung
Den ena med bristning i manschetten, något avvikande i höjd, smärre slitage
755007
2020-04-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner