Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR (2) 1 par, i silver, C F Carlman, 1900-talets mitt, höjd ca 17,5 cm

Zustandsbeschreibung

Den ena med bristning i manschetten, något avvikande i höjd, smärre slitage

755007

2020-04-03