Fåtöljer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, lös sittdyna, klädsel i brunt läder, etikettmärkning, sitthöjd ca 38, höjd 75 cm

Brukslitage, märken

755017

2020-03-30