Eva Zettervall färglitografier ´Kärleken´

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): "Kärleken" pärm med 4 färglitografier, blyertssignerade och numr. bladstorlek ca 43x31 cm, Bekholmens Förlag

755020

2020-03-29