Tonie Roos färglitografier

Tonie Roos färglitografier
Tonie Roos färglitografier
Tonie Roos färglitografier
Tonie Roos färglitografier
Tonie Roos färglitografier
Tonie Roos färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TONIE ROOS (född 1938): 2+3 färglitografier, blyertssignerade och numererade, oramade, ca 62x67 resp. 62x63 cm

Smärre slitage, ett blad med ytsmuts

755021

2020-03-29