Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 3 dlr, tillskriven Axel Larsson, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, björk samt björkfaner, höjd ca 51-55 cm, ca 58x37,50x36, 40x32, minsta bordet märkt undertill Bodafors

Slitage, torrsprickor och märken

755034

2020-03-29