Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, empirstil, 1900-talets mitt, dekor i pastellage, förgylld samt bemålad, höjd ca 79, krönets bredd 43 cm
En kantlist nertill lös, slitage
755040
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här