Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, empirstil, 1900-talets mitt, dekor i pastellage, förgylld samt bemålad, höjd ca 79, krönets bredd 43 cm

En kantlist nertill lös, slitage

755040

2020-04-03