Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 3 lådor, fanér i mahogny, beslag i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, nycklar finns, höjd ca 75 samt 70x38 cm

Nedersta låda går ej att skjuta in helt, något lös i vissa fogar, slitage

755041

2020-04-01