Skrivbordslampa tidigt 1900-tal
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORDSLAMPA/PIANOLAMPA, tidigt 1900-tal, stomme i patinerad brons, fylld botten, skärm i grön emaljerad plåt, vinkelbar, höjd ca 44 cm
Brukssltiage, midre nagg vid emaljering, ärgade områden vid fot, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
755042
2020-03-29