Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIRGER HJELM (1901-1979): "Vätterstrand", signerad Birger Hjelm 1947, olja på pannå, ca 50x61 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
755043
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här