Birger Hjelm

Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER HJELM (1901-1979): "Vätterstrand", signerad Birger Hjelm 1947, olja på pannå, ca 50x61 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

755043

2020-04-27