Birger Hjelm

Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BIRGER HJELM (1901-1979): "Sparvar", signerad Birger Hjelm 1947, olja på duk uppspänd pannå, ca 33,5x37 cm

Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"

Kuntoraportti

755044

Päivämäärä:

2020-04-27