Birger Hjelm
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BIRGER HJELM (1901-1979): "Sparvar", signerad Birger Hjelm 1947, olja på duk uppspänd pannå, ca 33,5x37 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
Kuntoraportti
755044
Päivämäärä:
2020-04-27