Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, 1950/60-tal, 3 runda speglar med vikbar stång, teak, längd ca 107, största spegelns diameter 38 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
755051
2020-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här