Sänghimmel 1800-tal

Sänghimmel 1800-tal
Sänghimmel 1800-tal
Sänghimmel 1800-tal
Sänghimmel 1800-tal
Sänghimmel 1800-tal
Sänghimmel 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SÄNGHIMMEL / KRONA, 1800-tal, förgyllda metallband med stjärnor i aluminium, kula i svarvat trä, fäste i smide, höjd ca 45 cm, diameter ca 50 cm

Patina, ytrost samt metallstjärnor med veck

755064

2020-04-13