Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
BRITA HANSSON (1918-1979), Motiv från Ibiza, monogramsignerad och daterad ´51, olja på pannå, 73x66 cm
Ingår i temaauktionen "Kvinnliga konstnärer"
755072
2020-04-01