Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SPEGEL med sockel, sent 1800-tal, snidad dekor i brunt trä, träbakstycke, höjd 217 + sockel 15 cm
Smärre slitage, färgbortfall
755077
2020-04-04