Ingemar Callenberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEMAR CALLENBERG (1926-1973), Motiv med båt och hus, signerad samt daterad 1948, olja på duk, ca 45x37 cm

755078

2020-04-03