Svensk fur karmstol

Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol
Svensk fur karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL, svensk fur, brännstämplad, 1970-tal, sitthöjd ca 45 cm, bredd ca 62 cm

lös sits, märken samt bruksslitage

755083

2020-03-29