Tidningsbord Selva Italien

Tidningsbord Selva Italien
Tidningsbord Selva Italien
Tidningsbord Selva Italien
Tidningsbord Selva Italien
Tidningsbord Selva Italien
Tidningsbord Selva Italien
Tidningsbord Selva Italien
Tidningsbord Selva Italien

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

TIDNINGSBORD/ SERVERINGSVAGN, SELVA, Italien, 1970-tal, betsat trä samt hjultrissor, höjd ca 60 cm, 53x53 cm

bruksslitage, smärre märken

755085

2020-03-29