Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

FIGURIN, omkring 1900, i form av kvinna med hatt,signerad Rigaul, bronserad zink samt sockel i bemålat trä, höjd ca 20 cm

Sockel något ojämn, slitage

755093

2020-04-04