Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
FIGURIN, omkring 1900, i form av kvinna med hatt,signerad Rigaul, bronserad zink samt sockel i bemålat trä, höjd ca 20 cm
Sockel något ojämn, slitage
755093
2020-04-04