Tapio Wirkkala skål 3337

Tapio Wirkkala skål 3337
Tapio Wirkkala skål 3337
Tapio Wirkkala skål 3337
Tapio Wirkkala skål 3337
Tapio Wirkkala skål 3337
Tapio Wirkkala skål 3337
Tapio Wirkkala skål 3337
Tapio Wirkkala skål 3337

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

400 EUR

TAPIO WIRKKALA SKÅL, modell 3337, signerad Tapio Wirkkla, Iittala, 1960-tal, friblåst och formad kristall, kamslipad. längd 25 cm.

755109

2020-04-19