Karmstolar Nesto

Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto
Karmstolar Nesto

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1970-tal, märkta Nesto Nässjö Stolfabrik XS, betsad bok, sitthöjd ca 45 cm

ytskador

755112

2020-03-29