Mont Blanc Master piece
Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
MONT BLANC, reservoarpenna, Master piece, 14 k guld, 1950-tal, refnr. 744-n, längd 135 mm, diameter 13 mm, vikt 39 g, originalstift 14 k guld, senare etui medföljer
Smärre bruksslitage och mindre bucklor, fungerar
755120
2020-03-29