Mont Blanc Master piece

Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece
Mont Blanc Master piece

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

MONT BLANC, reservoarpenna, Master piece, 14 k guld, 1950-tal, refnr. 744-n, längd 135 mm, diameter 13 mm, vikt 39 g, originalstift 14 k guld, senare etui medföljer

Smärre bruksslitage och mindre bucklor, fungerar

755120

2020-03-29