Madeleiene Pyk litografi

Madeleiene Pyk litografi
Madeleiene Pyk litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med kvinna vid staffli, signerad samt numrerad 1430/5000, ca 56x43 cm

755180

2020-04-02