Matsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, betsad, skuren dekor, stoppade sitsar, bordets mått höjd ca 73, diameter 108, stolarnas sitthöjd 45, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 cm medföljer
Ytskador, skivan med fläckar, klädsel med slitage o fläckar
755185
2020-04-02