Matsgrupp gustaviansk stil

Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil
Matsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, betsad, skuren dekor, stoppade sitsar, bordets mått höjd ca 73, diameter 108, stolarnas sitthöjd 45, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 cm medföljer

Ytskador, skivan med fläckar, klädsel med slitage o fläckar

755185

2020-04-02