GUSTAF ADOLF TENGGREN: Orkestern

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAF ADOLF TENGGREN (1896-1970): Orkestern, signerad G. Tenggren, olja på duk, 33x25 cm

Lagningar, retusher

755188

2020-04-05