GUSTAF ADOLF TENGGREN: Konstnärens moder

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF ADOLF TENGGREN (1896-1970): Troligtvis konstnärens moder, signerad TENGGREN, otydlig datering, olja på duk uppklistrad på pannå, 36x28 cm

755192

2020-04-05