Klubbat för:
18 000 SEK
Schätzwert
18 000 SEK
Beschreibung
TORSTEN JOVINGE (1898-1936), Interiör med människor, signerad och daterad Jovinge, akvarell, 19,3x29 cm
Zustandsbeschreibung
755197
2020-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner