TORSTEN JOVINGE:

TORSTEN JOVINGE:
TORSTEN JOVINGE:
TORSTEN JOVINGE:
TORSTEN JOVINGE:
TORSTEN JOVINGE:
TORSTEN JOVINGE:

Klubbat för:

18 000 SEK

Schätzwert

18 000 SEK

Beschreibung

TORSTEN JOVINGE (1898-1936), Interiör med människor, signerad och daterad Jovinge, akvarell, 19,3x29 cm

Zustandsbeschreibung

755197

2020-04-05