Laurentz Carlson Åre 1932

Laurentz Carlson Åre 1932
Laurentz Carlson Åre 1932
Laurentz Carlson Åre 1932
Laurentz Carlson Åre 1932
Laurentz Carlson Åre 1932
Laurentz Carlson Åre 1932

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LAURENTZ CARLSON (1900-1974): Motiv från Åre, signerad och daterad Laurentz C-n 1932, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 27x27 cm

Gösta Laurentius (Laurentz) Carlson

755199

2020-03-30