Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
LAURENTZ CARLSON (1900-1974): Motiv från Åre, signerad och daterad Laurentz C-n 1932, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 27x27 cm
Gösta Laurentius (Laurentz) Carlson
755199
2020-03-30