Matti Kujasalo serigrafi

Matti Kujasalo serigrafi
Matti Kujasalo serigrafi
Matti Kujasalo serigrafi
Matti Kujasalo serigrafi
Matti Kujasalo serigrafi
Matti Kujasalo serigrafi
Matti Kujasalo serigrafi
Matti Kujasalo serigrafi

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

MATTI KUJASALO (född 1946) komposition, signerad samt daterad -76, serigrafi, 40/100, 29x54 cm

755203

2020-04-02