Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med Katarina Kyrka, otydligt signerad, möjligen N Lindqvist, olja på duk, mått ca 53x62 cm
Zustandsbeschreibung
755220
2020-04-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner