Sven X:et Erixson färglitografi
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Figurkomposition vid stranden, färglitografi, signerad, numrerad 52/100, tryck mått ca 64x39 cm
Ej examinerad ur ram, smärre syraangripen, möjlig fuktskada på insidan av glaset
755231
2020-04-02