Sven X:et Erixson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Figurkomposition vid stranden, färglitografi, signerad, numrerad 52/100, tryck mått ca 64x39 cm

Ej examinerad ur ram, smärre syraangripen, möjlig fuktskada på insidan av glaset

755231

2020-04-02