Leopold Fare oljemålning

Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): Landskap, signerad Fare, olja på duk, ca 93x111 cm

Tryckskador

755232

2020-03-30