Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUSTAV ADOLF FAHLE (1906-1989): Fiskeredskap Ålhomma, Harstena", signerad och daterad Fahle 54-56, olja på duk, ca 66x75 cm
Zustandsbeschreibung
755233
2020-04-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner