Gustav Adolf Fahle olja

Gustav Adolf Fahle olja
Gustav Adolf Fahle olja
Gustav Adolf Fahle olja
Gustav Adolf Fahle olja
Gustav Adolf Fahle olja
Gustav Adolf Fahle olja
Gustav Adolf Fahle olja
Gustav Adolf Fahle olja

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUSTAV ADOLF FAHLE (1906-1989): Fiskeredskap Ålhomma, Harstena", signerad och daterad Fahle 54-56, olja på duk, ca 66x75 cm

Zustandsbeschreibung

755233

2020-04-01