Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
INGRID VANG NYMAN ((1916-1959): ur serien "Barn i öst och väst", färglitografi, signerad och numrerad 84/200, bildstorlek 27 x 37 cm: oramad.
Skador.
755238
2020-04-06