Klädhängare Coat Tree

Klädhängare Coat Tree
Klädhängare Coat Tree
Klädhängare Coat Tree
Klädhängare Coat Tree
Klädhängare Coat Tree
Klädhängare Coat Tree
Klädhängare Coat Tree
Klädhängare Coat Tree

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDSE WERNER, "Coat Tree", tamburmajor, för Fritz Hansen, slutet av 1900-talet, stomme i förkromad metall, metall, ca 190 cm

Bruksslitage

755245

2020-04-02