Omega Dynamic armbandsur 1960/70-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Genève Dynamic, armbandsur, 1960/70-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum,stavindex, med Elgolux armband i rostfritt stål, viklås, diameter (inkl. krona) ca 45x40 mm
Bruksslitage, repor, fungerar ej vid inlämning, SAV garanterar ej funktionen
755252
2020-04-02