Omega Dynamic armbandsur 1960/70-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, Genève Dynamic, armbandsur, 1960/70-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum,stavindex, med Elgolux armband i rostfritt stål, viklås, diameter (inkl. krona) ca 45x40 mm

Bruksslitage, repor, fungerar ej vid inlämning, SAV garanterar ej funktionen

755252

2020-04-02