Stolar gustavianska provinsarbeten

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STOLAR, 1 par, 1800-tal, gustavianska provinsarbeten, vitmålade, sitthöjd med lös kudde 46 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bemålad, senare kuddar, skador

755261

2020-03-29