Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOLAR, 1 par, 1800-tal, gustavianska provinsarbeten, vitmålade, sitthöjd med lös kudde 46 cm
Zustandsbeschreibung
Senare bemålad, senare kuddar, skador
755261
2020-03-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner