Figurin parian

Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, parian, Gustavsberg, tidigt 1900-tal, Eko, parian, stämplad i godset, 785, 1918, höjd ca 55 cm

Smärre slitage

755266

2020-04-03