Kaarlo Hildén etsning
Valmis
2020-04-06
755270
| Korkein tarjous | 30 EUR |
| Arviointi | 150 EUR |
KAARLO HILDÉN (1886-1963) fiskare, signerad, etsning, 27x23 cm