Kaarlo Hildén etsning

Kaarlo Hildén etsning
Kaarlo Hildén etsning
Kaarlo Hildén etsning
Kaarlo Hildén etsning
Kaarlo Hildén etsning
Kaarlo Hildén etsning
Kaarlo Hildén etsning
Kaarlo Hildén etsning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

KAARLO HILDÉN (1886-1963) fiskare, signerad, etsning, 27x23 cm

755270

2020-04-06