Maria Anto oljemålning
Vollendet
2020-04-03
755297
| Höchstes Gebot | 15 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MARIA ANTO (Polen, 1936-2007), "Mn Z Batalionem", olja på duk, signerad samt daterad 1970, ca 95x65