Matsalsbord ek 1800-tal

Matsalsbord ek 1800-tal
Matsalsbord ek 1800-tal
Matsalsbord ek 1800-tal
Matsalsbord ek 1800-tal
Matsalsbord ek 1800-tal
Matsalsbord ek 1800-tal
Matsalsbord ek 1800-tal
Matsalsbord ek 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

MATSALSBORD, 1800-talets slut, ellipsformat, ek, lackerat, svarvade ben, på hjul, två iläggsskivor, höjd ca 79, bredd 115, längd 120 cm, maxlängd med inläggskivor ca 220 cm

Slitage, repor samt sprickor i trä och lack, slitage på hjul

755303

2020-04-02