Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKA, silver, Frankrike, 1900-talets början, oval form, med hänklar i form av rosetter, längd ca 36 cm, vikt ca 605 g
Smärre slitage
755305
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här