Folke Ohlsson soffbord "Frisco"
2020-04-02
755312
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", 1960-tal, teak, fothylsor i mässing, tidningshylla i rotting, Tingströms, Bra Bohag, brännmärkt, höjd ca 60, 118x79 cm
Smärre bruksslitage, rotting med skador